понеділок, 3 червня 2013 р.

1 червня - Міжнародний день дітей!:)

«Мама спить — вона втомилась ... Це її дістала я! Я не буду сумувати ... Піду тата діставати!»
— гумор
 
1 червня — це Міжнародний день дітей — найтепліший свято, яке тільки може бути. Початок літа, як початок життя, ідеально підходить для того, щоб знову і знову проявити любов до своєї дитини. В Україні та країнах колишнього Радянського Союзу це свято більше знають як Міжнародний день захисту дітей.
 


Історія цього свята почалася в 1925 році. Тоді учасники Всесвітньої конференції з питань добробуту дітей, що проходила в Женеві, вирішили заснувати свято, яке допоможе заявити на весь світ про проблеми та потреби найменших мешканців нашої планети. Передбачається, що дата для свята була обрана завдяки китайським дітям-сиротам, які стали окрасою Фестивалю човнів-драконів, що проходив саме 1 червня. У цей день якраз була організована Женевська конференція, яка не залишила без уваги цю світлу подію.
 
«Діти ніколи не слухалися дорослих, але зате справно їх наслідували»
— Д. Болдуїн
 
Міжнародний день дітей зазвичай святкується з використанням власної символіки свята. На прапорі, створеному спеціально з цього приводу, зображені фігурки людей червоного, жовтого, синього, білого і чорного кольорів, які, розташовуючись на зеленому фоні, символізують зріст людини, терпимість та гармонію. У центрі цього зображення знаходиться символ Землі,  тобто спільного дому усіх людей.
«Кращий спосіб зробити дитину хорошою — це зробити її щасливою»
— Оскар Уайльд
 

Немає коментарів:

Дописати коментар